bugün dün karıştır
gelsin ara
yazar ol giriş yap
yazar ol şifremi unuttum
yazar ol giriş yap

ozz


10500 / facebook / twitter / google+ /
 1. istatistiklere ve kendisinin üye bilgilerine bakıldığında anlaşıldığı üzre * iki sözlük yöneticisinden biri. kendisine yönetmek için düzgün bir sözlük ve kendi yönetimiyle düzgünleşecek bir sözlük diliyoruz. **

 2. sözlüğümüzün fikir babası ve adminlerinden biri. şuan için resmi görünsede ileride tedbiri kıyafet giyip aramızda dolaşacagına inanmaktayım.

 3. başlığında sadece bir girdi olmasından ötürü hakkında yazılanları sildiğini düşündüğüm admin.

 4. (bkz: patron)

 5. hatalarimizda bizi guzel bir dille uyaran,bizi surekli takip ettigine inandigim*,sozlukodtu'yu guzelle$tirmek icin elinden geleni yapan 'the boss'. ellerine saglik.

 6. kuralsızlığın kural edinildiği her yerde anarşi var demektir. çok fazla etkilenmesek bile, bu sözlüğün bize sağladığı özgür ortamda yazıyor olmanın da birtakım kuralları olduğunu ve arkada bir denetimin yapıldığını biliyoruz. asude ve kararlı duruşu ile ozz arkadaşımızın bu işi hakkıyla ve tekniğine uygun biçimde yaptığını düşünüyorum. başarılar. (kendisiyle yalnızca bir mesajlık temasım olmuştur).

 7. azrail'le beraber sozlugun yoneticisi ve hayata geciren** olmasina ragmen hakkinda sadece 5 entry girilmi$ olan,hakettigi deger gosterilmeyen,bizim bu ortamda birlikte olmamizi saglayan (i: the boss). (bkz: beslenir ki bu)

 8. (bkz: the godfather) (bkz: may be the force with you)

 9. sözlüğün zeus'u

 10. (bkz: öl de baba ölelim)

 11. tanımam etmem. bir admin'e ve diğer adminlere göre daha az arz-ı endam ediyor. girilen entry sayısından da anlaşılıyor zaten dimi sözlük

 12. sözlüğün üst düzey yöneticilerinden biridir.

 13. kim oldugunu ogrenince soklara ugradigim yazar. (bkz: baskanimiza selamlar)

 14. muhtemelen o da bir insandır...

 15. politikacı olması durumunda büyük başarılara imza atacağına inandığım yazar. şöyle ki sözlük yeni açıldığında verilen vaatler aradan geçen zamanda üstü örtülerek rafa kaldırılmıştır fakat yazarlar buna inat sözlüğü ayakta tutmaya çalışmaktadırlar. (bkz: cem uzan vaatleri)

 16. bu aralar borçlar hukuku çalıştığını düşündüğüm zat.

 17. reyizdir.

 18. borçlar hukuku bilen ramazan davulcusu * taam be alala)

 19. bir sonraki seçim döneminde*, hödö partisinin lideri olarak meydanlarda görmemiz halinde gözüm kapalı oy vereceğimdir. zira palavra atmakta, vaad etmekte üstüne yoktur. şöyle oluyor ki 2010 yılından önce verilmiş sözlerini aradan geçen 300 günden daha uzun bir süredir yerine getirmemiş, sözlüğe kan - can gelmemiştir. hazırlanması bir türlü bitmeyen * * script, temalar ve diğerleri, türkiye ab'ye girmeden ya da fenerbahçe türkiye kupasını almadan halkın kullanımına sunulmayacak. teşekkürler ozz!

 20. z ve o harflerinin danışıklı dövüşüp ayrışıp kaynaşıp çamlak çömlek patlattıktan sonraki durumlarını düşündüğümden midir nedir bana "zoo" yu çağrıştıran nick. (bkz: sözüm meclisten dışarı)

belki bunlarda ilginizi çekebilir?

» benzer başlık bulunamadı :(

son oylananlar

kingelectro
gizem/#28820
yanlış anlaşılsın anlaşılmasın, hayatımda bir tane düzgün gizemle tanışmadım, hakikaten kaşar ismi c...
hangimizsevmedi
konya/#42718
\"bi şehir\" diye tanım girebilecek andavalları içerir.
i believe in harvey dent
babanın ölmesi/#6742
babanın ölmesi, nasıl desem, nasıl ifade etsem bilemiyorum bu durumu. hani bir kızla yakınlaşırsınız...
i believe in harvey dent
osmanlı imparatorluğu/#10983
osmanlı devleti 1299 senesinde şimdiki türkiye cumhuriyeti'nin bilecik ilinin söğüt ilçesinde, anad...
bu ne cesaret
ece erken/#31482
fazla konuşan güzel kadın.

ayrıştırıcı

ozz