bugün dün karıştır
gelsin ara
yazar ol giriş yap
yazar ol şifremi unuttum
yazar ol giriş yap

16 mayıs 2010 fenerbahçe trabzonspor maçı


1912 / facebook / twitter / google+ /
  1. kadıköydeki 55 bin taraftarın bursasporun şampiyonluğunu doyasıya kutladığı maçtır. olası sonuçları şöyle sıralanabilir... 1- azize istifa eder... 2-daum istifa eder... 3- guiza gider... 4- azize temmuz başında salya sümük görevinin başına geri döner. 5- daum 2013 te görevinin başına gurur ve yüzsüzlükle geri döner. 6-guiza gider ama onun gibisi daha gelmez. ps: tebrikler bursaspor (bkz: bugün yasanılan en aptal olay)

  2. fener'in 14. dakikada guiza ile öne geçtiği fakat ts'nin 24. dakikada beraberliği yakaladıgı mac. buradan ts kalecisi onur'un daşaklarını yalamak istiyorum. sen neydin be kocum be!

  3. hakemi olacak herifin kaç liraya satın alındığını merak ettiğim, fenerbahçenin mutlak üstünlükle oynayıp ne yazık ki şampiyonluğa oynuyormuşçasına bir yerlerini yırtan trabzonsporun balına attığı bir golle eşitliği yakaladığı, fenerin de epey şanssızlıkla mutlak goller kaçırdığı, sonunda şampiyonluğu kendi elleriyle bursaya teslim ettiği maçtır. maçtan sonra gerizekalının tekinin yanlış anonsuyla şampiyon olduklarını sanan fener taraftarları sahaya inmiş ve çılgınlar gibi sevinmiş, sonrasında ise hüngür hüngür ağlamışlardır. ve çok beklememe rağmen bir ikincilik kutlaması, en azından alkışı gelmemiştir. (belki de ben kaçırdım, bilemiyorum). şanssız, kara bir gündür, ama daum'un gidecek olması dolayısıyla çok da kara bi gün olarak adledilmeyedebilir. son söz: tebrikler bursaspor...

  4. sonunda fenerbahçenin yanlış anons nedeniyle şampiyon olduğunu sanıp, sahada coşmaya başladığı ve tarihten hiç ders almadığını gösterdiği maç. (http://www.onlysohbet.com/forumsea/showthread.php?t=12970)

  5. fenerbahçe'nin aptallığı nedeniyle şampiyonluğun rüya olmasını gösteren maç. trabzonspor taraftarıyım ancak fenerbahçenn şampiyon olmasını istedim fakat ne yazık ki zalim kader y,ne örmüştü ağlarını

  6. sonundaki skandalla hatırlanacak maç. evet bu ilk kez olmamıştır ancak ilk seferki o dönemin iletişim koşulları ve konjektüründe mazur görülebilecekken ikincisi tam bir rezalettir. p.s: fenerbahçe sempatizanıyım.

belki bunlarda ilginizi çekebilir?

» 11 şubat 2010 bursaspor fenerbahçe maçı
» 16 temmuz armin van buurenn konseri
» 15 ağustos pazar fenerbahçe antalya maçı
» 24 ekim fenerbahçe galatasaray maçı
» 22 temmuz 2010 vikingur beşiktaş maçı

son oylananlar

kingelectro
gizem/#28820
yanlış anlaşılsın anlaşılmasın, hayatımda bir tane düzgün gizemle tanışmadım, hakikaten kaşar ismi c...
hangimizsevmedi
konya/#42718
\"bi şehir\" diye tanım girebilecek andavalları içerir.
i believe in harvey dent
babanın ölmesi/#6742
babanın ölmesi, nasıl desem, nasıl ifade etsem bilemiyorum bu durumu. hani bir kızla yakınlaşırsınız...
i believe in harvey dent
osmanlı imparatorluğu/#10983
osmanlı devleti 1299 senesinde şimdiki türkiye cumhuriyeti'nin bilecik ilinin söğüt ilçesinde, anad...
bu ne cesaret
ece erken/#31482
fazla konuşan güzel kadın.

ayrıştırıcı

16 mayıs 2010 fenerbahçe trabzonspor maçı